O nas - Alhambra Skierniewice

O nas

Alhambra to warowna rezydencja w Grenadzie w Hiszpanii, którą wybudowali tam w XIII wieku Maurowie. Unikalny charakter tego miejsca tworzy zetknięcie dwóch abslolutnie różnych kultur: genialnej muzułmańskiej architektury na europejskiej ziemi.

 

Restauracja Alhambra odwołuje się do istniejących od wieków, choć z pewnością obecnie nie tak ekspansywnych jak niegdyś, elementów kultury arabskiej. Nasza restauracja przybliża ją Państwu od 1999 roku poprzez serwowanie dań międzynarodowej kuchni z kurchnią arabską na czele. Ta egzotyczna kuchania charakturyzuję się wykorzystanie do przyrządzenia mięs, czyli shoarmy, gyrosa, kebabu aromatycznych przypraw, które sprowadzamy w oryginalnej formie prosto z krajów arabskich, tworząc z nich niekonwencjonalne kompozycje. Do tych dań dodajemy arabski chlebek pita co dzień wypiekany przez naszych kucharzy, Naszą specjalnością jest również tradycyjnie włoska potrawa: pizza na wyśmienitym cieście, jakiej podajemy kilkadziesiąt rodzajów. Ponadto serwujemy szeroki wybór dań z grilla, past, sałatek i deserów.

O nas

Wyremontowane na początku 2012 roku wnętrze restauracji tworzy nastrojowy klimat odwołując się do orientalnych motywów w sztuce. Atmosfera w naszej restauracji jest odpowiednia dla różnorodnych spotkań. Zrówno dla osób chcących zjeść szybko podany, smaczny posiłek, jak i dla rodzin, które pragną spędzic przy obiedzie czy kolacji popołudnie lub wieczór.

 

Zapewniamy Państwu potrawy przyrządzone ze świeżych i pierwszorzędnej jakości składników. Staramy się również tak komponować dania, aby zaspokoić różne apetyty, nawet te największe.

 

Serdecznie zapraszamy do restauracji Alhambra!

GALERIA

Idealne miejsce by dobrze zjeść i miło spędzić czas.

Polecam z czystym sumieniem

Bardzo dobre miejsce na spotkanie biznesowe. Dobre jedzenie i miła obsługa to duży plus.

Tomek z Mszczonowa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Regulamin plików cookies